Cerere unban!

Ai primit restricționare pe nedrept? Doar aici se fac cererile pentru revocarea acestora după verificarea probelor.

Moderatori: Manageri, Moderatori, Super-Moderatori

Headshot Machine

Nume*: .ℬℏԾ℘. 悲 C4tal1N :( 悲
SteamID numeric*: STEAM_0:0:535263533
IP*: 89.46.123.84
Profil Steam*: https://steamcommunity.com/profiles/76561199030792794/
Motivul banarii*: wall
Ora/data*: ora : 13:22 , 22.07.2020
Numele adminului care te-a banat*: creedzera
ScreenShot*: https://imgur.com/KgVEFa5
Alte mentionari: Sper ca primeesc unban , tot ce stiu e ca nu am jucat cu coduri niciodata!
Ultima oară modificat Mie Iul 22, 2020 10:51 am de către Headshot Machine, modificat 1 dată în total.
[MODERATOR]Gabriel

Creedzera are demo cand nu jucai bine si cand era la tine in echipa rupe-ai acm,asteptat rsp de la creed cu al doilea demo cand cică aveai wall
Headshot Machine

bro fiecare are momentele lui , azi joc bine 2 zile prost si tot asa daca voi considerati hack prin chestia asta e problema voastra .
[MODERATOR]Gabriel

Astept rsp de la creed
dj._Berty

Salut!
Uneori si mie imi dadeai de crezut ca ai wall asa ca prima data sa vedem demo-ul si vom vedea dupa ce decizie o sa aplicam,OK??
Headshot Machine

ok , astept
CREEDMEISTER

1. Am facut un singur demo dar l-am sters..nu de alta dar ma faceam de ras ca nu ai jucat nimic timp de 3 runde abia facusei un kill dar in rest erai pe langa cu jocul , iar dupa ce am iesit de pe spec ca am vazut ca nu jucai imediat s-a nascut s1mple de romania in tine ieseai prefire pe oameni stiai cand sa te bagi si cand sa nu te bagi (am si martori chiar si pe unul cu grad)
2.Acum cateva zile erai tot player pe mapa cache cu 20 si cv de killuri si abia cateva deathuri, iar dintr-o data cand i-am spus lui useethis sa ne uitam pe tine deja nu mai jucai nimic. Tot in acelasi meci dupa ce am iesit de la spec eu si usee a aparut si chinezu si s-a intamplat ca tu sa joci iar prost =))
3.Au mai spus multi playeri ca joci foarte ciudat dar na pe atunci nu aveam grad si nu ma interesa ca nu aveam ce sa-ti fac
4.Daca vor sa-ti dea unban bine nu am nicio problema dar tie nu-ti mai fac niciodata demo pentru ca stiu despre ce vorbesc si-mi pierd timpul.
Headshot Machine

prietene , mie nu-mi pasa cine e spec sau ce admin e online , atata timp cat stiu ca sunt curat si joc la sunet nu-mi pasa de ce spun altii , acm daca primesc unban bine daca nu iar bine nu trebuia sa stergi demo-ul asa ca aia e .
Headshot Machine

in alea in care nu am facut nimic ... ce treaba are dupa cum am zis , joc bine 1 runa 5 joc parnaie n-am eu treaba de ce zic altii ca joc ciudat , aia e dar tu la suprem sa zici ca am hack si sa dai ban instant fara sa verifici :DDDDD nu ma asteptam
Panza

Daca nu e DEMO sa vedem si noi banul e dat degeaba!
Încuiat