J-saw ; Mihail

Ai de reclamat un admin sau jucător? Aici poți depune o reclamație pe care o vom evalua.

Moderatori: Manageri, Moderatori, Super-Moderatori

Scrie răspuns
xms
Super-Moderator

J-saw si Mihail va astept cu niste explicatii...

https://imgur.com/gb6DL9g
https://imgur.com/h2JFmPF

Nu este prima data cand nu luati in serios gradul pe care il aveti!!!
:angryhorn: „24 de ore într-o zi, 24 de beri într-o ladă. Vreo coincidență?” :angryhorn:
Mihail.

Am vrut sa vad daca chiar merge comanda rename @all si a functionat si chiar nu inteleg ce e asa mare "abuz" imd se termina si meciu si nu a zis nimeni nimic ba din contra era destul de amuzant pentru multi ,numele toate au revenit la loc in urmatorul meci.App cine ti-a dat pozele sa invete ca pe f12 faci screenshot.Daca consideri ca e abuz asa mare poti sa imi dai remove.
:medicalmask: Dumnezeu a făcut omul pentru că a fost dezamăgit de maimuţă. După aceea a încetat să mai facă experimente. :medicalmask:Imagine
WaRz

Coaie ce abuz e asta ma ca am facut serverul sa se amuze cu noi?
la ala care nu ia convenit sa-mi spuna mie ce il doare.
te-am salutat
xms
Super-Moderator

WaRz cred ca este timpul sa nu mai ai un vocabular de strada cu toata lumea..
Ai avut foarte multe reclamatii peste care s-a trecut cu vederea fapt pentru care o sa primesti -1.
Mihail, atata timp cat am primit aceste poze este clar ca nu pe toata lumea s-a amuzat din ce ati facut voi..va mai spun inca o data sa nu mai abuzati de comenzi..
:angryhorn: „24 de ore într-o zi, 24 de beri într-o ladă. Vreo coincidență?” :angryhorn:
WaRz

Din partea mea poti sa-mi dai remove ca te ataci cam rau:)
Mihail.

Mai inchide cnv reclamatia asta sau?
:medicalmask: Dumnezeu a făcut omul pentru că a fost dezamăgit de maimuţă. După aceea a încetat să mai facă experimente. :medicalmask:Imagine
Scrie răspuns