Reclamatie xmS.

Ai de reclamat un admin sau jucător? Aici poți depune o reclamație pe care o vom evalua.

Moderatori: Manageri, Moderatori, Super-Moderatori

xms
Super-Moderator

ARRESvreaUNBAN scrie:
Lun Mai 25, 2020 11:22 am
Exista chat log pisi, eu nu cred ca mi-ai raspuns la nimic =)) si nu se i-a nimeni de nimeni, le-am raspuns la post-uri.
Ai zis de unu tonny pe u@ m-am uitat vreo 2 runde pe el si baiatu mergea cu tinta in pamant avea vreo 2-8 2-7 si ti am zis ca este curat si tu ai zis "cum zici" :)
Ai zis ca are aim sau ceva de genul, asa ca tu cu arogantele de pisi nu ajungi departe
:angryhorn: „24 de ore într-o zi, 24 de beri într-o ladă. Vreo coincidență?” :angryhorn:
ARRESvreaUNBAN

Ok, se poate da o concluzie la acest "jucator"?
kedw13

bai puiule tu ce vrei ca nu inteleg
kedw13

joaca bine si gata , crede ma pe cuvant ca si pe faceit joaca la fel si acl nu ai ce sa mai zici de cheat
ARRESvreaUNBAN

kedw13 scrie:
Lun Mai 25, 2020 5:35 pm
joaca bine si gata , crede ma pe cuvant ca si pe faceit joaca la fel si acl nu ai ce sa mai zici de cheat
Iti dai seama, joaca faceit, ce imi e faceit fara plata ce imi e mm ( nu e mare lucru sa joci fara anti-cheat si sa faci boost la altii )...Cum ziceam, armata de copii care nu au treaba cu jocul, doar pupincurisme.
Am terminat cu tot, faceti ce vreti in legatura cu sv, pacat ca e de 128 si hostul e scump iar playeri isi bat joc.
R3ktSt4rDefused

Nu stiu ce sa zic nu sunt nici de partea lui xms nici a lui ARRES.Sincer nu stiu ce sa zic legat de subiectul acesta cu "xms hackerul" eu nu zic nici ca are nici nu are. In schimb regula cu multiple accounts ca admin ar trebuii luata in considerare e o idee buna.

Multumesc anticipat!
rusONE
Super-Moderator

Eu zic să vă luaţi la teaser când vă întâlniţi pe hartă şi să lăsaţi certurile astea copilăreşţi,reclamaţiile şi comentariile unul la adresa altuia. Îmi cer eu scuze pt xmS dacă câteodată e agitat dar nu şi ia des pastilele. Toate cele bune, vă pup şi fiţi mai buni <3

T/C
Mihail.

CONTRA reclamatie aiurea
:medicalmask: Dumnezeu a făcut omul pentru că a fost dezamăgit de maimuţă. După aceea a încetat să mai facă experimente. :medicalmask:Imagine
0-0-0-0
Manager

Salut , referitor la taote comentarile de mai sus gen ca nu are , ca nu joaca el cu hack , e profesionist . Nu aveti de unde sa stiti cum joaca un player pana nu vedeti cu ochii vostri nu stiti ce face el in spatele monitorului ,un cont de faceit sau cum joaca el acolo este egal cu zero din punctul meu de vedere!
XMS fiind admin nu putem sa zicem nimic pana nu vedem dovezi con concrete , da intradevar joaca bine dar in legatura cu reclamatia avem nevoie de mai multe dovezi pentru a fi acuzat de hack (wall/aim/radar sau multe altele) pana nu veniti cu dovezi concrete reclamatia se va anula!

Toate acuzatiile au inceput sa curga dupa ce sa auzit ca in PC-ul tau XMS au fost gasite fisiere si istoric in browser cu hack(este doar un zvon si atat nimic altceva)
Eu va multumesc si aveti grija de corpurile voastre !

Pastrati distanta :medicalmask: :medicalmask: :medicalmask: :medicalmask:

Topic Closed!
xms
Super-Moderator

De ce vorbesti tu prost si ampulea 0-0-0????
Vreau si eu sa stiu cine pula mea a scornit ca s-a gasit la mine in pc fiesiere si in istoric????
Daca nu a intrat nimeni la mine in pc....
De ce pula mea sunteti tari in gura si mintiti ca niste nesimtiti?
:angryhorn: „24 de ore într-o zi, 24 de beri într-o ladă. Vreo coincidență?” :angryhorn:
Încuiat